Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Бузкове весілля Христини та Олега

 

Бузкове оформлення церемонії шлюбу

Все частіше молодята обирають не майданчик ресторану для проведення виїзної церемонії шлюбу, а  романтичні і просто гарні місця для душі, де можна розділити клятву кохання на віки перед рідними. В кожної пари воно своє, це може бути парк, ліс, галявина, дах з гарною панорамою, це особливе місце, де народжується почуття та нове кохання, яке стає міцною, щасливою сім’єю.

Арка хупа на весілля

Виїзна церемонія шлюбу

Ми дуже раді були стати частинкою народження такої молодої сім’ї , в наших молодят було таке особливе місце, де вони познайомилися вперше, а тому дуже хотіли провести свою виїзну церемонію шлюбу в центральному парку міста Городок. Оформлення церемонії шлюбу у парку для нас не тільки процес створення краси, але й приємно проведений час на свіжому повітрі.

оформлення арки на весілля

Арка хупа

Ми відразу молодятам запропонували для особливого місця особливу арку, нею стала Хупа, що символізує будинок, добробут та міцну сім’ю. Молодята, які обирають такий вид арки завжди мають міцну родину та живуть в добробуті і коханні, а що може бути важливіше для сім’ї, ніж бути просто щасливими удвох.

Весільна арка

арка на весілля

Оформлена арка була легким текстилем, верх хупи був зроблений з величезної квіткової композиції бузкових відтінків, арка стояла на підвищенні, де згодом стояли молодята. Весільним декором стали куби, обшиті тканиною, з великими гарними брошками, вазами та орхідеями. Для зручності гостей поставили сорок стільчиків, для фотосесії - червоні букви Love. Ну а тепер пропонуємо Вам переглянути цю чудову церемонію шлюбу для наших молодят Христини та Олега.

бузкове весілля

Стійки на весілля

декор на весілля

весільний декор

весільна церемонія Львів

Виїзна церемонія шлюбу

Оформлення церемонії шлюбу

церемонія шлюбу

весілля Львів

Декор весільної арки

 

повернутись до Портфоліо