Бузкове весілля

 «Бузкове оформлення церемонії шлюбу»

 

Все частіше молодята обирають не майданчик ресторану для проведення виїзної церемонії шлюбу, а  романтичні і просто гарні місця для душі, де можна розділити клятву кохання на віки перед рідними. В кожної пари воно своє, це може бути парк, ліс, галявина, дах з гарною панорамою, це особливе місце, де народжується почуття та нове кохання, яке стає міцною, щасливою сім’єю.

Виїзна церемонія шлюбу у парку

арка хупа в парку

Виїзна церемонія шлюбу

виїхзна церемонія шлюбу

Оформлення весільної арки

оформлення арки на весілля

Арка хупа на весілля

арка хупа

Весільна арка

арка на весілля

Ми дуже раді були стати частинкою народження такої молодої сім’ї , в наших молодят було таке особливе місце, де вони познайомилися вперше, а тому дуже хотіли провести свою виїзну церемонію шлюбу в центральному парку міста Городок. Оформлення церемонії шлюбу у парку для нас не тільки процес створення краси, але й приємно проведений час на свіжому повітрі.

Бузкова композиція на арці

Бузкове весілля

Брошка як елемент декору на стійці

стійка на весілля з брошкою

Кришталь на весільну арку

кришталь на арку

бусинки на арку

Ми відразу молодятам запропонували для особливого місця особливу арку, нею стала Хупа, що символізує будинок, добробут та міцну сім’ю. Молодята, які обирають такий вид арки завжди мають міцну родину та живуть в добробуті і коханні, а що може бути важливіше для сім’ї, ніж бути просто щасливими удвох.

Церемонія шлюбу початок створеня нової сім ї

цероемонія шлюбу Львів

оформлення церемонії шлюбу

церемонія шлюбу

весілля у Львові

декор арки для церемонії на весілля

Оформлена арка була легким текстилем, верх хупи був зроблений з величезної квіткової композиції бузкових відтінків, арка стояла на підвищенні, де згодом стояли молодята. Весільним декором стали куби, обшиті тканиною, з великими гарними брошками, вазами та орхідеями. Для зручності гостей поставили сорок стільчиків, для фотосесії - червоні букви Love. Ну а тепер пропонуємо Вам переглянути цю чудову церемонію шлюбу для наших молодят Христини та Олега.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх