Оформлення виїзної церемонії

Новинка, яка прийшло до нас і вже стала звичною і такою любимою для наших молодят.

РАЦС (ЗАГС) – орган державної реєстрації актів цивільного стану. Вам необхідно зареєструватися свій шлюб і отримати відповідно свідоцтво про шлюб. А ось проводити урочисту подію в РАЦСі зовсім не обов’язково. Це вже минуле.

Вінчання – церковний шлюб союз чоловіка та жінки, освячений церквою.

А тепер про головне. Виїзна церемонія шлюбу – подія, яка залишиться у ваших спогадах на все життя. Тому дуже важливо її організувати та провести правильно.

Складові, які допоможуть організувати правильно

Місце проведення

Територія ресторану, більшість закладів мають красиві куточки в собі. Близьке розташування до банкету. Звичайно можна обрати парк, ліс, поле,берег річки тощо.

Оформлення церемонії

Важливо як буде виглядати, яка арка буде стояти, живі квіти чи штучні. Ви маєте отримувати естетичне задоволення. Ви красиві і все навколо має бути, як ви.

Ведучий

Людина, яка не тільки спланує сам процес «хто за ким йде» , допоможе обрати правильну мелодію. Ну і звичайно проведе її, заставляючи ваші серця битись як ніколи.

Музичний супровід

Задасть тон перед такою важливою подією. Можна обрати струнний квартет, бандура квартет, амфору або звичайний супровід з гарно підібраною музикою.

Оформлення виїзної церемонії шлюбу

Арка на церемонію

Основним елементом як правило виступає арка. Дуже багато арок різних форм та об’ємів. Деякі з них можна використовувати також як фотозони. Провести церемонію, дарування.

Квіти

Квітів повинно бути багато, вони мають бути живими. Кашу маслом не зіпсуєш) Прикрашаємо арку за тим самим принципом, стійки, стільці тощо.

Доріжка та Стільці

Доріжки бувають з текстилю, ковроліну . Доріжки можна прикрасити пелюстками чи просто самі пелюстки. Замовляючи стільчики, це не просто гарно, а головне ви збережете ніжки найріднішим.

Декори

Також можна поставити стійки куби, на них підсвічники, вази і звичайно квіти. Дзеркальні куби, якщо поставити шість штук різної висоти, на них декори - ось вам і локація для церемонії без арки.

Перейти в портфоліо

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх