Сад Гарден простір весілля

Весілля та оформлення в ресторані Сад / Garden - Простір для Ваших подій

Сад / Garden - Простір для Ваших подій – і це дійсно так, якщо ви шукаєте місце, в якому можна втілити неймовірну історію кохання, це саме той заклад. А якщо за організацію весілля береться такі профі, як студія Clevent Олесі Добрянської, будьте впевненні, що все пройде на найвищому рівні, молодята будуть щасливими, а гості запам’ятають подію неймовірною, комфортною та вражаючою.

Якщо ви мрієте про гармонійне, вишукане оформлення весілля, наша студія декору та флористики з радістю вам допоможе в цьому, адже тільки емоції – те, що залишається з нами на все життя, ми створюємо незабутні враження через декорації та квіти, ваша мрія обов’язково стане реальністю, ваша історія стане початком гарного сімейного життя, і ми раді ставати частинкою такого фундаменту нової сім’ї.

Ідею цього чудового декору створила Наталя Приймачук, талановитий декоратор-флорист, яка, на жаль, не змогла реалізувати свій задум, тому ми з радістю відгукнулися на її прохання і взялися за роботу . Декор був продуманий до кожної дрібнички.

Рожеві та сірі відтінки стали основою в колористиці оформлення, вони проглядалися у всіх елементах декору, обраного посуду  та флористиці. Переглядаючи відео та фото цього весілля, Ви також відчуєте ту неймовірну красу та старанність флористів та декораторів, які створювали цю красу, той шалений драйв, який був на цій чудовій події .

Отримати безкоштовну консультацію, щодо вартості вашого оформлення весілля 0978146904

 

Натискай тут та переглядай інші оформлення весілля


 

 

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 096 68 75 249
Сторінка студії @wed_lemon_ivent

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх