Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Гетсбі весілля Люби та Олега

« Весілля в стилі Гетстбі у ресторані Нота-Бене»

Слідуйте за своєю мрією і ваше весілля буде найкращим!  Наші молодята  Люба та Олег обрали для свого весілля ідею в стилі Гетсбі. Свято було для найрідніших і тому було вибрано невеличкий зал для проведення банкету в готельному комплексі Нота Бене.

 

Весілля в Нота-Бене

Оформлення залу Нота-бене

Декор столу

Якщо вам подобається  вінтаж і спадає на думку оформити весілля в такому стилі, вам варто звернути увагу на стиль Гетсбі. Кожен з нас бачив фільм «Великий Гетсбі», екранізацію роману Фітцджеральда, в ньому відображено найкращий період  розвитку Америки 20-их років XX століття . А фільм стилізував період індустріалізації та економічний підйом.  Фільм «Великий Гетсбі» взяв найяскравіші моменти  того періоду, саме тому цей стиль запозичив назву роману.

Декор залу весільного

Ресторан Нота-Бене

 

В оформленні весілля в цьому стилі будуть домінантними такі складові в декорі:

Завжди присутній золотий колір, він може стати як основним, так і акцентним.  Кольорову палітру до золотого додають чорний або білий, також можна використати інші кольори, наприклад ніжно персиковий або зелений.

Гетсбі декор весілля

Стиль весілля Гетсбі

Оформлення весілля Гетстбі

 

Маєте мрію для свого весілля? Хочете подарувати собі незабутню атмосферу свята, позитивні спогади, які зігріватимуть вас на довгі роки подружнього життя ? Тоді Вам до Нас. Wed Lemon створить таке свято для Вас через свій неповторний декор, розробкою концепції оформлення, своєю увагою до Вас та реалізацію проекту, від затвердження макету до реалізації в день весілля. 

Композиції з білого піря

Композиції з піря

Оформлення столу молодят Гетсбі

Оформлення столу молодят

Стіл молодят оформлення

Піря в декорі весілля

Стіл молодят декор весілля

повернутись до Портфоліо