Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Лавандове весілля

Лавандове весілля

Лаванда - одна з улюблених тем для вибору оформлення весіль молодятами. Наше лавандове весілля для Наталії та Романа вийшло дуже гарним та зарядило позитивними емоціями всіх присутніх на довгий час. Це весілля було проведене в спокійному і дуже романтичному ресторані Сантіно, що знаходиться в затишному куточку лісу на березі озера. Якщо ви плануєте камерне або не зовсім велике весілля, цей ресторан буде добрим вибором.

 

Лаванда дуже добре поєднується з такими теплими матеріалами, як дерево, а тому було обрано багато елементів декору на основі дерева. А тому нам було дуже важливо створити гармонію з лісом. 

Привітання молодят

Організація весілля у Львові

Весілля у Львові

Для церемонії була обрана арка хупа з білого дерева, а доріжка і подіум були зроблені з дерев’яних дошок помальованих в колір горіху.  Трошки текстилю і жива повітряна флора .

Оформлення столу наречених

Декор на весілля, стіл молодих в лаванді

Декор весільного столу на лавандовому весіллі

 

Лавандове весілля декор

 

оформлення залу на весілля

Центральне місце молодят було оформлено квітами та текстилем, а стінка за молодими була з дошок із величезним віночком, зробленим з великої кількості зелені та квітів, в якому знаходилися білі ініціали молодих.  Стіл молодят мав асиметричні квіткові композиції, з нотками лаванди у вазочках та підсвічниках зі свічками .

Столи гостей

столи гостей оформлення

Лаванда на весіллі

Композиції на столи гостей

Гостьові столи зустрічали гостей коричневими номерками, а по центру столу були оформлені об’ємні композиції на прозорих вазочках, які стояли на коричневих коробочках з різними декором. Лавандові нотки підкреслювали загальну концепцію оформлення, рожево-фіолетові бокали довершували загальну картинку.

Фотостіна з дошок

фотозона Львів

Оренда ретро гірлянд Львів

Весільна фотозона

фотозона на весілля з дошок

Кульмінацією свята став двір, прикрашений ретро гірляндами та фотозоною, яка стала не тільки локацією для гарних фото , але і місцем проведення вечірньої виїзної церемонії, де молодята обіцяли любити один одного в радості і в горі.

повернутись до Студія декору