Лавандове весілля

 

Весілля в ресторані Сантіно Львів

Лаванда - одна з улюблених тем для вибору оформлення весіль молодятами. Наше лавандове весілля для Наталії та Романа вийшло дуже гарним та зарядило позитивними емоціями всіх присутніх на довгий час. Це весілля було проведене в спокійному і дуже романтичному ресторані Сантіно, що знаходиться в затишному куточку лісу на березі озера. Якщо ви плануєте камерне або не зовсім велике весілля, цей ресторан буде добрим вибором.

 

Лаванда дуже добре поєднується з такими теплими матеріалами, як дерево, а тому було обрано багато елементів декору на основі дерева. А тому нам було дуже важливо створити гармонію з лісом. 

Привітання молодят

Організація весілля у Львові

Весілля у Львові

 

Для церемонії була обрана арка хупа з білого дерева, а доріжка і подіум були зроблені з дерев’яних дошок помальованих в колір горіху.  Трошки текстилю і жива повітряна флора .

Оформлення столу наречених

Оформлення весілля Львів, стіл молодят в бузковій спідничці, заднік за молодими з дошок, зелень та ретро гірлянди. Пишний віночок з квітів та зелені та звісно ініціали молодят

Декор весільного столу на лавандовому весіллі

оформлення залу на весілля, лаванда як елемент декору та ідеї декору

Лавандове весілля декор

 

Центральне місце молодят було оформлено квітами та текстилем, а стінка за молодими була з дошок із величезним віночком, зробленим з великої кількості зелені та квітів, в якому знаходилися білі ініціали молодих.  Стіл молодят мав асиметричні квіткові композиції, з нотками лаванди у вазочках та підсвічниках зі свічками .

Столи гостей

столи гостей оформлення

Лаванда на весіллі

Композиції на столи гостей

Гостьові столи зустрічали гостей коричневими номерками, а по центру столу були оформлені об’ємні композиції на прозорих вазочках, які стояли на коричневих коробочках з різними декором. Лавандові нотки підкреслювали загальну концепцію оформлення, рожево-фіолетові бокали довершували загальну картинку.

Фотостіна з дошок

фотозона Львів

Оренда ретро гірлянд Львів

Весільна фотозона

фотозона на весілля з дошок

Кульмінацією свята став двір, прикрашений ретро гірляндами та фотозоною, яка стала не тільки локацією для гарних фото , але і місцем проведення вечірньої виїзної церемонії, де молодята обіцяли любити один одного в радості і в горі.

 

Натискай тут та переглядай інші оформлення весілля

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх