Легкість почуттів

Оформлення весілля в Kavalier Boutique

Весілля - це завжди визначна подія в житті кожної людини, особливо коли ти дівчина і мріяла та уявляла своє весілля десятки разів, і саме тому декор на весілля має бути особливим та саме вашим, передавати ваш внутрішній світ, ваші почуття, а коли ви безмежно кохаєте один одного - ще і ваші почуття один до одного. Дуже хотілось для цієї чудової пари створити неповторний, гарний декор, передати їхні ніжні почуття один до одного.

Весілля почалося з  оформлення майданчику для виїзної церемонії шлюбу у внутрішньому дворику комплексу Kavalier Boutique, гостей зустрічав надпис-запрошення проведення весільної церемонії шлюбу від молодят. Для зручності гостей були виставлені класичні стільчики білого кольору  чіаварі з білими подушечками, на зелену траву перед самим приходом гостей були розкинуті пелюстки у ніжних відтінках. Центральним арт-об’єктом церемонії став овальний дзеркальний подіум, на якому з великою кількістю квітів стояли високі срібні підсвічники з лампочками, виконані у спадаючій послідовності з лед лампочками. Також на подіумі стояли високі вази амфори з об’ємними легкими композиціями.

Оформлення виїзної церемонії шлюбу в Kavalier Boutique

Kavalier Boutique майданчик для виїзної церемонії шлюбу

оформлення виїзної церемонії в Kavalier Boutique

церемонія шлюбу в Kavalier Boutique

Весільна церемонія декор 2019 року на весілля

Круглий подіум для виїзної церемонії шлюбу з глянцю

Цікавий декор на церемонію шлюбу

Шлюб на весілля в Kavalier Boutique

Після проведення символічної, але дуже гарної та емоційної весільної церемонії наші молодята та гості пішли до святкового банкетного залу, який був розташований в шатрі комплексу біля басейну. Звичайно наша команда постаралася і там здивувати молодят та гостей. Оформлення весільного шатра було виконане в загальній концепції свята : на столах гостей стояли прозорі вази на ніжці, в яких були розташовані об’ємні композиції в природній гармонії та повітряній легкості, дзеркальні номерки на столах, прозорі скляні вазочки та підсвічники зі свічками. Цей декор створював ніжність та неймовірну красу.

Оформлення весільного банкету в Kavalier Boutique

Скляна ваза на ніжці з квітами на стіл для гостей

Квіти на весілля

Окремо хочемо сказати про флористику. Всі композиції на гостьових столах, на підсвічниках, на вазах амфорах, на спадаючій композиції на гостьовому столі, композиції за молодими на стіні виконані в одному стилі, з великою кількістю зелені та ніжними квітами, такими як піони, найніжніші еустоми в різній кольорах.

Весільна флористика

 

Дзеркала, дзеркальні підставки для квітів на столи гостей

Центральне місце молодят знаходилося на білосніжному подіумі, на якому стояв стіл молодят, задекорована квітами та іншим декором стіна за молодятами.

Оформлений стіл молодят був у ніжності. Спадаюча композиція від верху до низу стола, через весь стіл,  перед столом була розставлена велика кількість свічок у вазах циліндрах, а на столі багато скла та свічок, високі скляні підсвічники на дев’ять свічок, внизу срібні підсвічники, а ще нижче скляні одинарні підсвічники.

Оформлення столу молодят та стіни за молодими

Декор на весілля, оформлення столу молодих квітами та підсвічниками зі свічками

Оформлення столу молодят спадаючою композицією квіти на весь стіл

Оформлення столів, зелені бокали

Оформлення стіни за молодими : центральна панель за молодими білосніжного кольору, обшита величезною вишуканою рамкою в срібному кольорі, за традицією ініціали молодят над молодими. Бокові панелі в срібних відтінках, на яких знаходилися великі квіткові композиції різних кольорів та форм.

Оформлення стіни за молодими квітами

Скляні підсвічники на столі зі свічками

Легкий декор для милої та чарівної пари, в чудовому комплексі Kavalier Boutique. Дякуємо, що довірилися нам, з любовю для Вас Wed Lemon - студія весільного декору.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх