Мармурове синє весілля

Мармурове синє весілля

Оформлення залу на весілля в синіх кольорах

Дуже цікаве оформлення залу на весілля у Львові ми робили в синіх та білих кольорах, з акцентами срібла, а воно в нас було дзеркальне. Оформлення весілля завжди починається з ідеї, яку хочуть донести молодята через свій весільний декор. Дуже часто молодята обирають колір на весілля, в даному випадку був дуже до вподоби синій в різних його відтінках, а також камінь мармур. Мармур в декорі був на піку свого використання в минулому році, хоча можна сказати, що він і цього сезону буде користуватися великим попитом в різних його варіаціях.

В наших молодят при опрацюванні концепції весілля  є чудова можливість побачити свій весільний декор на ескізі, а потім в електронній візуалізації, а при бажанні ми можемо виготовити макет зони для молодих, фотозони, виїзної церемонії та інших локацій на вашому весіллі.

Таку чудову візуалізацію та макет на ваше весілля можна замовити в нашій студії декору

Візуалізація зони молодих

весілля в синіх кольорах візуалізація на весілля

Макет зони для молодят  

Макет на весілля Львів

Сучасні оформлення весілля - це вже не просто сучасна техніка складання композицій, але в першу чергу сучасний декор, зроблений з новітніх матеріалів. Такий декор в поєднанні з флористикою, продуманою по детально концепцією вашого свята створить незабутню атмосферу і довгі теплі спогади про ваше неповторне весілля, не тільки для вас, але і для всіх, хто був запрошений на нього.

Декор весілля Львів у синіх кольорах

Подіум для зони молодят був обраний овальний з дзеркальним ободком, що вишукано підкреслив загальну картинку в оформленні.

Синьо-біле оформлення залу на весілля у Львові

Всі складові декору - овальна сцена, стіл молодих, задня стінка за молодими - все доповнювало одне одного, але особливе місце зайняло оформлення столу молодят, де спідничка була  зроблена з вітражем, з під світкою, і цю композицію підкреслювали плавні срібні лінії через весь стіл. Глянцевий верх столу добавив свій шарм. На столі стояв кришталевий декор з хромованими елементами. Все це підкреслило статус наших молодят, особливих та таких закоханих один в одного людей.  

Стіл молодят оформлення у Львові , сучасний декор на весілля

Стіл молодих оформлення Львів. Сині відтінки в оформленні столу молодих

Срібні декори в оформленні

Срібний посуд на весілля

Студія весільного декору у Львові

Глянцева стіна за молодими білого кольору з об’ємними смужками з синього мармуру та світлом з середини створювали чудову атмосферу свята, а тонкі та плавні дзеркальні смужки підкреслювали витончені нотки наших молодят.

Оформлення столу молодих стильне оформлення на весілля

Декор на весілля Львів

Наша студія створює особливий декор для особливих людей.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх