Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Наш стенд на Wedding Festival

Wed Lemon на весільному фестивалі Wedding Festival 2018 у Львові

Ось і пройшов п’ятий весільний фестиваль у Львові.  Wedding Festival - не тільки наймасштабніша, але і найкрасивіша подія західного регіону. Кожна пара, яка збирається одружитися, може не тільки гарно провести свій час, але і з користю, адже тут збираються найкращі професіонали своєї справи.

чорно біле весілля

макет у весільному декорі

Однією зі знахідок цього року на фестивалі стала майстерня весільного декору Wed Lemon, яка презентувала свій стенд у вигляді стильної зони для молодят, виконаної у трендовому в цьому весільному сезоні чорному і білому кольорі. 

Весільна виставка 2018

Весільний тренд

Чорний на весілля - чому він? Зона молодят у чорно-білих кольорах - це відверто виклик для нашого регіону, тому саме цю кольорову гаму ми обрали, ми любимо виклики, бо кожне весілля - це не тільки гарний результат з щасливими нареченими, але і виклик перед командою, де потрібно не тільки придумати ідею, але ще якісно її реалізувати.

Декор зони молодят на весілля - це центральний елемент на кожному весіллі, а тому він має виглядати неймовірно гарно, стильно і сучасно . На виставці наш стенд виглядав так : подіум в чорному глянці, на якому мали зручно розміститися молодята, вони мали сидіти за стильними столиком, фішкою якого став цікаво виконаний дзеркальний фасад стола, до якого всі пробували доторкнутися, бо ну дуже цікаво і незвично виглядав, а підсвітка робила свою чарівність. Верх столу був виконаний з білого глянцевого пластику. Ще одною новинкою для Львова стали великі кришталеві підсвічники на столі, чорний посуд та чорні стільчики кіаварі. До речі, дуже багато людей боялися стати на подіум, бо він настільки дорого виглядав, що вони перепитували чи дійсно можна піднятися на нього та зробити фото. А конструкція сцени насправді дуже надійна і витримає всі танці та конкурси справжнього весілля.

Дзеркальний стіл на весілля

Окремо потрібно сказати про оформлення стінки за молодятами. Вона була значних розмірів і виконана з чотирьох основних декоративних елементів і якщо добре придивитися до зображення на ньому, ви побачите розріз дорогоцінного каміння агату. А по центру була наша назва Wed Lemon, яка виконана з чорного глянцю, як і наші хвилі, крім того ми підсвітили їх своєю підсвіткою, що розсіювала світло з середини, а не ззовні - це до речі теж новинка.

Стіл молодят оформлення 2018 рокуСкляні підсвічники Львів

глянцеве оформлення весілля

В цій роботі ми багато зібрали нового і трендового, а ще приємніше, що багато технічних рішень ми реалізували вперше у Львові загалом. Наша робота наповнена великою працею всієї команди.

Обирайте на своє весілля тільки кращі послуги, трендовий та сучасний декор, а наша команда за допомогою нашого чарівного декору створить незабутню атмосферу свята, будьте унікальними та щасливими.

 

повернутись до Студія декору