Блакитна вуаль

Оформлення весілля в ресторані Ратуша

Оформлення весілля Дарії та Василя в ресторані Ратуша та Органному залі було казковим : прозорий стіл для наречених з квітами, золоті підсвічники з лампочками за молодятами, центральна панель у ніжно голубому кольорі з золотими гірляндами у вигляді кіл та золота дзеркальна рамка.

Знайомство з Дарією та Васильом почалося з ретельно заповненої анкети молодят, ще з розмови по телефону ми зрозуміли, що молодята прагнуть особливої історії, тому ми вирішили відразу на зустрічі підготувати макети та розробити концепцію цього особливого свята. Затвердили декор і почали працювати, хоча були певні переживання у Дарії стосовно прозорого столу, чи він пасуватиме під інтер’єр ресторану Ратуша. Все вписалося і було дуже гарно!

Особливе місце для виїзної церемонії шлюбу молодята обрали Будинок органної та камерної музики.

ціни на формлення виїзної церемонії шлюбу

оформлення весільної церемонії шлюбу

декор виїзної церемонії шлюбу

церемонія шлюбу органна зала Львів

Церемонія на весілля

золоті елементи декору з весільною флористикою

Оформлення банкетного залу ресторану Ратуша

Гостей в фойє ресторану біля бару зустрічала фотозона, вона була зроблена в одній стилістиці, що і церемонія шлюбу в Будинку органної зали.

Фотозона 

весільна фотозона хз золотими підсвічниками з ломпочок

Оформлення банкетного залу

оформлення залу на весілля

оформлення весілля Львів

Сині бокали у весільному декорі

оформлення весілля

оформлення столів на весілля

Круглі столи були накриті блакитними скатертинами. Місця гостей були декоровані золотою підставочкою для тарілки з синіми бокалами для вина , на самій тарілці знаходився подарунок для гостей. Центральна композиція на столі гостей була зроблена з металевої золотої стійки у вигляді спіралі, що значно піднімалася над гостями, сама флористика була об’ємною та наповнена голубими та білими гортензіями, великою кількістю еустоми та різною зеленню.

Оформлення столу молодих та стіни за ними

оформлення весільного столу молодих

декор весільного столу

оформлення ресторан ратуша

весільний стіл молодят

посуд на весілля

еустома квіти на весілля

оформлення квітів на весілля

Центральне місце для молодят мало заворожуючий та стильний декор. Ми дуже хотіли забілити всю підлогу ресторану, але на жаль бюджет це не дозволив зробити, тому було постелене біле полотно на дубовій підлозі ресторану на місці молодят, стіл він був з прозорими елементами, золотими вставками та божественною флористикою, що виходила з низу столу і до самого верху. Стільниця була прозорою, на ній стояли високі кришталеві підсвічники з довгими свічками та багато скляних вазочок та підсвічників. Обирайте стильні столи без текстилю, якщо бажаєте отримати неймовірний дизайн зони молодих. Стіна за молодими була зроблена з ніжно блакитного полотна в дзеркальній золотій рамці, а на стінці спускалися золоті гірлянди з кіл різного розміру. По бокам від центральної панелі стояли золоті підсвічники з лед лампочками, а в самій основі підсвічника проростала зелень та квіти. Будьте особливими, довіряйте декораторам і ваше свято стане особливим та гарним!

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх