Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Ніжно-рожеве весілля Насті та Діми

Ніжно-рожеве весілля Насті та Діми у ресторані Сантіно

З великою радістю згадуємо цю позитивну, закохану один в одного до безтями пару. Молодята обрали для свого весілля не тільки ресторан Сантіно, але і наше чудове місто Львів. Якщо ви ще думаєте чи організовувати своє весілля у Львові чи ні, не вагайтеся, обирайте його та будьте щасливими. Львів надзвичайно романтичне місто для закоханих, а провести його в нашому місті - одне задоволення, оскільки в ньому безліч чудових ресторанів і весільних професіоналів, таких як флористи, декоратори, організатори та інші, які люблять свою роботу та дарують позитивні емоції.

Букви Love на весілля

Наші молодятам такі милі, а тому ми одразу запропонували їм оформлення у ніжних відтінках  їхнього весілля, основою флористики був обраний тюльпан та піон, весною завжди хочеться кохання та ніжності.

Для проведення святкового вечора був обраний ресторан Сантіно - чудовий варіант для весілля на 40-50 персон із світлим залом, чудовою природою навкруги на березі озера Наварія.

Церемонію провели в залі ресторану, на фоні вікна, яке виходило на озеро. Центральною та основною аркою обрали серце, яке символізує пристрасть та глибоке кохання двох сердець, після церемонії весільна арка стала чудовою фотозоною. Цю красу важко описувати, а тому пропонуємо вам переглянути фото з весілля Насті та Діми.

Букет молодої

Букет на весілля

Церемонія в залі ресторану Сантіно

Виїзна церемонія шлюбу

Церемонія шлюбьу

арка серце на весілля

Ресторан Сантіно церемонія шлюбу

Арка на весілля Львів

Декор на весілля

ресторан Сантіно весілля

Арка на весілля

біла доріжка

Сантіно Львів

Гостьові столи ресторан Сантіно

Чохли та банти

Чохли на крісло

Квіти на стіл оформлення

Номерки на столи

Оформлення столу молодят

Оформлення столу молодят

Ніжно рожеве весілля

Оформлення залу на весілля Сантіно

Сантіно оформлення весілля

Стінка за молодятами декор

Піонове весілля

Президіум молодят оформлення

повернутись до Портфоліо