Ніжно-рожеве весілля

 

« Ніжно-рожеве весілля Насті та Діми у ресторані Сантіно»

З великою радістю згадуємо цю позитивну, закохану один в одного до безтями пару. Молодята обрали для свого весілля не тільки ресторан Сантіно, але і наше чудове місто Львів. Якщо ви ще думаєте чи організовувати своє весілля у Львові чи ні, не вагайтеся, обирайте його та будьте щасливими. Львів надзвичайно романтичне місто для закоханих, а провести його в нашому місті - одне задоволення, оскільки в ньому безліч чудових ресторанів і весільних професіоналів, таких як флористи, декоратори, організатори та інші, які люблять свою роботу та дарують позитивні емоції.

Букет нареченої у ніжно рожевих кольорах

букет молодої у ніжних відтінках рожевого

букви на фотосесію

букви на фотосесію

арка серце на весільну церемонію

Ресторан Сантіно церемонія шлюбу

Наші молодятам такі милі, а тому ми одразу запропонували їм оформлення у ніжних відтінках  їхнього весілля, основою флористики був обраний тюльпан та піон, весною завжди хочеться кохання та ніжності.

Весільна арка в квітах

декор весілля

весілля ресторан сантіно

Для проведення святкового вечора був обраний ресторан Сантіно - чудовий варіант для весілля на 40-50 персон із світлим залом, чудовою природою навкруги на березі озера Наварія.

Арка серце

чохол з бантом на весілля у рожевому кольорі

Зона молодят у рожевих відтінках

Ніжно рожеве весілля

Вазочки на стіл молодят з тюлпанами та піонамиСантіно Львів

Ніжні піони в оформленні весілля

квіти на стіну за молодими

Рожевий піон на весільну композицію 

піонове весілля в рожевих відтінках

Церемонію провели в залі ресторану, на фоні вікна, яке виходило на озеро. Центральною та основною аркою обрали серце, яке символізує пристрасть та глибоке кохання двох сердець, після церемонії весільна арка стала чудовою фотозоною. Цю красу важко описувати, а тому пропонуємо вам переглянути фото з весілля Насті та Діми.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх