Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Подих Історії весілля Лілі та Ярослава

Стародавнє весілля Лілі та Ярослава ресторан Відень

Ми дуже любимо створювати мрію для закоханих один в одного людей. Цього разу такою мрією стало весілля Лілі та Ярослава в стародавньому, рицарському стилі, ми його назвали «Подих Історії». Весілля почалося з театралізованого середньовічного прийняття шлюбу, з каретами, князем і княгинею. Локацією для виїзної церемонії шлюбу був обраний палац Потоцьких, у внутрішньому дворі була оформлена весільна арка, декорована сезонною флористикою та виноградом, з додаванням у декор книжок, сундучків та золотих підсвічників, що створювало атмосферу тих часів, коли король та королева брали шлюб.

Палац Потоцьких Церемонія Шлюбу

Палац Потоцьких весілля

Виїзна церемонія в палаці Потоцьких

 

Цікавим в нашій роботі не тільки був загальний декор, але і певні складності, арка, що прикрашала церемонію шлюбу, згодом мала опинитися за 2 години в ресторані Відень, де мала стати місцем для привітання гостей молодят та стати фотозоною. Немає складностей, за які ми не беремося та не вирішуємо їх.

Розсадка для гостей була зроблена в золотій рамці, мох став чудовим фоном, столи розмістили у книжках  на кованому мольберті.

Розсадка гостей

План розсадки для гостей з моху

Оформлення залу ресторану Відень для весілля Лілі та Ярослава. Старовинні підсвічники, великі композиції на столах гостей, багато книжок, номерки з моху, неповторна атмосфера, справжне рицарське свято.  

Арка на весіллі в стилі рустик

Арка рустик на весілля

Стіл молодят був прикрашений сімейним гербом, це не просто муляж, а справжній родинний герб зі своєю багатою історією. Приємно, коли ми стаємо частиною свята для молодят, а які у Вас мрії щодо вашого весілля?

Номерки на столи з моху

Номерки з моху

Квіти на весілля

оренда декору підсвічники

оформлення весільних столів

оформлення весільного залу

Ресторан Відень весілля

Зал Відень весілля

оформлення залу на весілля

Оформлення зони молодят 

Стіл молодят оформлення

Ресторан Відень Львів

Декор столу молодят

Декор на весілля

оформлення весілля 2018

декор-столу-молодят

Оформлення весілля

Оформлення залу Відень Львів

Стіл молодят оформлення

Весілля марсала

весільна флористика

 

 

повернутись до Портфоліо