Поєднання ніжності та сучасності

Весілля в комплексі «Криве озеро» ресторані «Аспарагус»

Це надзвичайне весілля подарувало не тільки знайомство з чудовою парою Андрієм та Оксаною, але і відкрило нам комплекс «Криве озеро» в Новояворівську з прекрасною природою навкруги, басейном та іншими відпочинковими зонами та чудовий ресторан «Аспарагус» для проведення весіль та інших святкових заходів. Заклад дуже подібний до Park. Art of Rest, що у Львові, і який вже не потребує реклами, бо дуже добре себе зарекомендував.

Підготовка до весілля Андрія та Оксани була дуже обмеженою в часі, тому всі процеси потрібно було організовувати дуже швидко, але це ніяк не вплинуло на якість самої роботи, а робити якісно та акуратно – це один із наших принципів, бо всі виробничі процеси при створенні декорацій ми можемо контролювати в нашій майстерні, дуже часто ми робимо і репетиції, щоб весь декор на майданчику виглядав гармонійно і радував очі молодят та гостей.

Молодята обрали низькі композиції на гостьові столи, ваза була обрана кришталева прозора, квіти у пастельних відтінках із поєднанням зелені. Ваза була поставлена на кругле дзеркало з дзеркальним номерком, ці номерки - одні з улюблених цього сезону, хоча у нас завжди можна замовити різні варіанти та рішення, які можемо виконати для пар з особливими вимогами до декору.

Квіти на столах гостей

оформлення весільних столів

дзеркальний номерок на стіл гостей цифра

Квіткові композиції на столи

Перед входом в ресторан на вулиці була розташована план-схема для гостей. Розсадка була виконана в класичному стилі з елементами акварелі в срібній рамці, яка знаходилася на кованому срібному мольберті. Поряд схеми знаходилися елементи декору : прозорий куб, на якому стояли срібні підсвічники зі свічками та циліндричні вази зі свічками бочонками.

План схема для гостей

План розсадки для гостей на весілля, срібна рамка поліграфія

скринька для грошей на весілля дзеркальна

Ще один з обов’язкових елементів в оформленні сучасного весілля є фотозона, вона була виконана з сучасних матеріалів в біло-срібних кольорах, з монтованим світлом, всі наші фотозони ми робимо з низьким подіумом або з полотном на підлозі, що імітує подіум, для гарних фотографій на кращу згадку про Вашу подію. Всі поверхні фотостіни були глянцевими, а особливістю декору стали хвильки з підсвіткою. На підлозі знаходилися канделябри зі свічками, велика кількість ваз зі свічками та неймовірно бомбезні хромовані ліхтарики.

Фотозона

Глянцева фотозона на весілля

фотозона на весілля львів

декор на фотозону

ліхтарі на весілля металеві зі свічками

Оформлення столу молодих

оформлення весільного залу

декор весільного столу

Скляні підсвічники на стіл молодят

Основним місцем в оформленні будь-якого весілля звичайно є зона молодят, вона має бути не тільки ефектною, сучасною, гармонійною, але і особливою для кожної пари, своєю. Ми раді, що все більше молодят просять свою, особливу. А ми декоратори тільки і чекаємо, щоб вразити, зробити ваше свято ще веселішим та цікавішим, бо саме таке свято запам’ятається і буде гріти теплими спогадами про народження Вашої нової сім’ї. А ми раді стати його частинко. З любов’ю, студія декору Wed Lemon!

 

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх