Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Рожеве весілля Поліни та Рамазана

Ніжне весілля Поліни та Рамазана у Древньому Граді

Цими вихідними працювали над весіллям чарівної пари Рамазана та Поліни, яке відбулося в затишному парку-готелі Древній Град у великому банкетному залі. Погода над Древнім Градом нам підняла настрій, перші весняні, по-справжньому теплі дні радували не тільки наших наречених, але і всю команду Wedding Lemon, яка створювали красу для цієї чудової пари

.

Нажаль деякі дівчатка з команди захворіли, але цей неприємний факт не завадив створити для наших наречених по-справжньому весняний, святковий зал, бо наші чарівниці працюють з любов’ю.

Весняне весілля у ніжно рожевих відтінках, де основною квіткою став піон, рожево-білий текстиль, трошки зелені. Для церемонії ми обрали зелену галявинку внутрішнього дворику Древнього Граду, де розмістили круглу арку на чотирьох ніжках (Ротонду), столик для привітання з різьбленою скринькою для конвертів, доріжку до арки зробили світлими пелюстками троянд, які дуже гармонійно виглядають з зеленою травою, по боках доріжки розмістили білі складні стільчики для гостей, це не тільки гарно, але і зручно.

Дуже багато гостей завітали на свято не тільки з України, але і з Туреччини. Всім дуже сподобався наш декор, особливу увагу гостей привернув зал, який був обшитий білою тканиною, яка створювала ніжність. Зона для молодят була оформлена ніжними відтінками рожевого, підсвіткою та кришталем, який переблискував на стінці за молодими. На круглих гостьових столах стояли великі вази з об’ємними композиціями з піонів, з яких звисали кришталики. 

Букет нареченої

Букет нареченої рожевий

Букет молодої з піонів

Букет молодої

Виїзна церемонія Древній Град

Оформлення церемонії Древній Град

Організація виїзної церемонії Древній Град

Оформлення церемонії шлюбу

Оформлення залу Дрквній Град

Декор залу на весілля

оформлення стелі на весілля

Древній Град зал на весілля

Оформлення столу молодих

Оформлення столу молодих

Оформлення залу на весілля

Стіл молодят

Рожеве весілля

Квіти на стіл молодят

Скляні підсвічники

Рожеві піони

Офоромлення гостьових столів

Піонове весілля Древній Град

Піонове весілля

Рожеві піони на весілля

 

 

повернутись до Портфоліо