Соната Львів весілля

Оформлення весілля в ресторані Соната, що знаходиться в межах міста Лева. Великий просторий зал, який з легкістю розмістить 300 гостей для святкування банкету. Внутрішній великий дворик, де можна оформити виїзну церемонію шлюбу, поставити масштабну фотозону і ще багато чого іншого.

В залі, де проходить святкова вечеря, лежить синій ковролін, а тому, обираючи декор, потрібна враховувати цей нюанс, щоб декор був в гармонії, те саме стосується і розмірів самих декорацій, вони мають бути в збалансованих пропорціях, та у відповідних розмірах .

Весілля в ніжних блакитних та пастельних тонах  може стати чудовим вибором для весільного оформлення залу в ресторані Соната. Неймовірна ідея та флористика від Лесі Козловської, виготовлення декорацій та подальша робота з ними Студія декору Wed Lemon. Розкажемо про деталі.

Фотозона, яка стала водночас місцем для привітання молодят, фотозоною та об’єктом проведення неймовірної вечірньої весільної церемонії та церемонії розрізання торту.

Білий глянцевий овальний подіум з золотим обідком, на якому розмістилися декорації. Першою задачею було закрити арку, яка є стаціонарною в ресторані, а вона чималих розмірів і вже потім ставилися панелі , а особливістю стало те, що на них було змонтоване внутрішнє світло, що добавили неймовірного ефекту роботи, куби та стійки з чудовою флористикою.

Оформлення весільного залу. Гостьові столи вбрані якісним текстилем, кожний гість міг сидіти на зручних та просто гарних стільчиках Міланах, сучасна флористика на столах гостей, чого тільки коштувало створити таку красу для розсадка гостей.

По-справжньому особливим місцем стала зона для молодих, вона була створена саме для них двох і це місце вони ні з ким не розділяли. Майбутні наречені, зверніть увагу на таке оформлення столу, де сідаєте тільки ви вдвох.

 Пропонуємо вашій увазі переглянути фото з цього чудового весілля, щоб ви могли оцінити масштабність, складність та роботу багатьох людей, які були задіяні для цього свята.

Отримати безкоштовну консультацію, щодо вартості вашого оформлення на весілля 0978146904

 

Натискай тут та переглядай інші оформлення весілля

 

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх