Сонячна ніжність

Сонячна ніжність концепція весілля

Коли у Львові так мало сонячних днів літом, а дощ крапає через день, так хочеться променів сонця, щоб вони дарували тепло та ніжність. А тому наша концепція Сонячна Ніжність була особливо актуальною, бо як раз в день весілля Лілії та Арсена крапав дощик, а сонечко з’являлося час від часу, а наша робота у вигляді сонячної ніжності дарувала тепло все весілля та створювала неймовірну атмосферу свята та кохання.

Львівське весілля концепція декору

офоормлення концептуального весілля

 

Цього разу нас зустрічав ресторанно-готельний комплекс Леотель, який своєю романтичною атмосферою затягує все більше і більше молодят. Якщо ви плануєте весілля на 60 -70 осіб, це ідеальний варіант зі зручним розташуванням в центрі міста, смачною кухнею, з можливістю розселити ваших гостей в готелі та хостелі, а також з закритою стоянкою для ваших автомобілів.

Розсадка гостей була виконана на дзеркальній рамці, біля неї стояли золоті куби з колбами та свічками.

глянцева фотозона на весілля

Золоті елементи на весілля

Центральне місце в дворику зайняла зона для проведення церемонії, яка потім дуже гармонійно трансформувалася в фотозону, де залюбки фотографувалися гості та наші молодята. Фотозона була виконана у фіолетово-рожевих відтінках, з нотками сонця у вигляді виконаних промінчиків з золотого глянцю. Подіум для фотозони був зроблений в одному тоні, а фон стіни від насиченого низу до ніжно-рожевого верху. Всі елементи золота були виконані в різних площинах, що добавило ефектності роботі. А центральна панель була зроблена з білого глянцю, на якій були розташовані ініціали молодят в золоті. Родзинкою стали саме промені, зроблені з золота, а в середині них була жива флористика в рожевих відтінках.

прозорий стіл для привітання

прозорий стіл на весілля

В залі на гостьових столах стояли високі вази на дзеркалах з квітковими композиціями, спадаючі кришталики з квітів добавили ефекту. Номерки на столах були прозоро золотими. Ще одним цікавим елементом декору на столах були кольорові бокали винки та шампанки з рожевого скла.

золото на весілля декор

Сучасне весілля у Львові оформлення

Стінка за нареченими декор

Номерки прозорі та золоті

Стіл молодят був виконаний за класичними канонами : квіткові композиції, підсвічники зі свічками, вазочки з квітами, дзеркала, кольоровий посуд для молодят та свідків. Особливістю зони молодят став фон у рожево-фіолетових відтінках, він був виконаний з елементами промінчиків зверху і все це з золота, яке віддзеркалювало, такими були і ініціали молодят.

Рожевий фон за молодятами

Рожева стінка за молодими

Рожеві бокали на весілля декор

Рожево фіолетові бокали на весілля як декор

Декор на стіл молодят класичний

Скляні декори на весілля

Наша команда створює тільки унікальні весілля, для особливих наречених з продуманою концепцією до кожної дрібнички і з бездоганним виконанням. Ваші сподівання обов’язково будуть перевершеними!

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх