Сучасність у весільному декорі

Наша робота-навчання з Небо Декор в Одесі

Про навчання та кілька слів про роботу з Небо Декор ми Вам вже писали, читай тут. Сьогодні хочемо більше поговорити про саме весілля, на якому ми працювали разом, де в свою чергу вчилися у Володимира та команди Небо, робили та здобували практику пліч-о-пліч з найкращими декораторами і близькими за духом нам людьми.

Оформлення цього весілля не є просто декором, а оформленням, яке зачаровує та дивує своєю масштабністю і красою, суцільне перетворення простору, де відкривається справжнє свято для двох закоханих людей. Автор ідеї - власниця Небо Ліля Кутузов,а виконавці - команда Небо та їх помічники зі всієї України. Ми на цьому проекті були разом з командою з першого дня до останнього, працювали разом і не було нічого для нас неможливого, а отриманим досвідом Wed Lemon з радістю поділиться зі своїми молодятами, які не бояться експериментувати та дивувати. Ми завжди радимо найкраще, завжди акуратні та самовіддані у кожному Нашому проекті, завжди з любов’ю для Вас.

Весілля проходило на чорноморському узбережжі біля Одеси на курорті Кароліно-Бугаз, на базі «Goodzon», монтаж тривав два дні, в роботі було задіяно 8 осіб та ще стільки ж помічників.

Букет молодої, справжній подарунок

Весільний букет 2018

Розсадка було виконана на великій дзеркальній рамці, номерки на столах прозорі з гравіровкою. На першому поверсі ресторану знаходилася велика фотозона, що зустрічала гостей, прикрашена глянцевим пластиком на підлозі з безліччю великих композицій на ньому, фотозона була своєрідним інтерактивом для гостей, які, чекаючи молодя, могли сфотографуватися та випити шампанське з фуршетного столику, що стояв поряд.

Оформлення розсадки для гостей на весілля

Фотозона на весілля у Львові

Фотозона Львів

Піднявшись на другий поверх, ви попадали в рай для двох закоханих, це був паралельний світ зі своїми правилами, який був спрямований на нескінченне щастя та радість.

Оформлення весільних столів

Оформлення весільного залу

Оформлення весіллля квітами

Оформлення столів на весілля

Стіл молодят оформлення

Оформлення залу Львів

оформлення весільного столу

 

оформлення залу на весілля

Як у справжній казці є завжди сюрприз не тільки від молодят гостям, а від Небес всім справжньо закоханим серцям - в момент церемонії дощ припинився, хоча перед цим погода була жахливою: сильний дощ, шторм та дуже сильний вітер, навіть сцену підмило і довелось знімати один її ряд, щоб вона не пішла у море. 

Церемонія шлюбу Львів

Арка для весілля

Оформлення церемонії шлюбу у Львові

Після церемонії шлюбу гостей чекала ще одна фотозона.

Фотостіна на весілля

Ви дійсно мрієте про особливе, неповторне весілля? Wed Lemon з радістю зробить його таким з неймовірним весільним декором для особливих людей. 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх