Тропічне весілля

Нота бене весілля

Весілля в стилі тропіки 

Якщо ви хочете не стандартне, по-справжньому особливе весілля і думаєте про незвичний декор на своєму  святі, наша студія декору може запропонувати не стандартні рішення оформлення залу на весілля саме для вашої пари. Реалізацією цього весілля стала ідея тропіків в сучасних матеріалах .

декоратор на весілля

Овальна сцена для молодят

Овальна сцена на весілля для столу молодих

Стіл молодят у вигляді вітражу з підсвіткою

Ідея на весілля

оформлення столу молодих

Подіум завжди вигідно виділяє зону для молодих. В даному випадку до колористики був обраним з золотим торцем та білим матовим полотном на ньому. Сама сцена була заокругленою, що створювало особливий візуальний ефект він прямокутних сцен.

Деталі декору

Стіл молодих ідея оформленняwed lemon студія декоруВесільні тарілки оформлення столів Тропічне зелене весілля

Ми дуже часто використовуємо рішення для столу молодих як вітраж зі світлом всередині, він завжди виглядає цікавішим, ніж звичайні рішення - текстиль чи просто глянець. Основа столу глянцева біла з сучасним декором на столі, особливе місце в ньому займають кришталеві великі підсвічники з підвісним кришталем. Весілля робиться для двох людей, а тому переконуємо, що за столом вони мають сидіти саме удвох. А сидять вони на золотих стільчиках чіаварі, з м’якими білими подушечками. А основним елементом сервіровки стали золоті підтарільники.

Ніч і день в одній роботі

весільне оформлення ЛьвівВесільна арка коло

Тропічний декор на весілля

Стінка за молодими з різними складними елементами з внутрішнім світлом. По боках стояли золоті великі конструкції з металу, в середині яких стояли ширми з тропічних листків, а флористика була зроблена не з зелені, а квітів, з імітацією тропіків.  Посередині стояло велике коло у вигляді арки з золотим ободком, в якому були зображені тропічні листочки і чарівна пташка тукан, яка і стала родзинкою цієї роботи. Якщо ви теж плануєте не звичний, сучасний декор на вашому весіллі, наша студія декору знайде саме для вас рішення. Ваші гості будуть у захваті, а емоції запам’ятаються на все ваше життя.

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх