Співуче літо

Оформлення весілля Панська Гора

Відпочинковий комплекс Панська Гора – це один з найкращих та найулюбленіших закладів міста Львова, особливо для проведення весілля. Чудовий вибір для святкування, як великої кількості людей, так і для камерного весілля. Основний банкетний зал вміщує до 250 гостей, також є менші зали, якщо ви плануєте запрошувати найближчих до 50 осіб. Великим плюсом комплексу є величезна, по-особливому гарна територія з окремим котеджним містечком, озером, майданчиком для проведення церемоній. А найголовнішою перевагою ресторану є бездоганне обслуговування та смачна кухня.

Гарне класичне весілля святкували Cофія та Ярослав у цьому комплексі. Оформлення було виконане у ніжних відтінках персикового, рожевого, сірого. Зона молодят включала в себе блискучі срібні ініціали. Столи прикрашали величезні квіткові композиції на срібних підставках з дзеркальною основою. Розсадка гостей була повністю дзеркальною – рамка та номерки на столах.  Класично виконана церемонія  доповнювала свято

Церемонія Софії та Ярослава ,яку ми прикрасили для цих чудових молодят була проведена на території внутрішнього двору ресторану Панська Гора, основним елементом церемонії стала арка на товстих ніжках в білому кольорі, арка була декорована квітковою композицією, біля весільної арки стояли білі дерев’яні куби на яких стояли світлі античні вази з великими, шикарними квітковими композиціями, до арки простягалася довга біла доріжка.

Весільна арка Панська Гора

Арка на весілля в Панській горі

Скринька для грошей на весілля

Весільна скриня для конвертів на весілля

 

Розсадка на великій рамці 

Розсадка гостей на великій рамці

План розсадки гостей Панська Гора

Гостьові столи залу ресторану Панська Гора були оформлений круглими столами з персиковими скатертинами, центральні композиції на цих столах стояли на золотих підставка, які стояли на дзеркальних елементах весільного декору. 

Оформлення залу на весілля Панська Гора

Ресторан на весілля Панська Гора

Панська гора Львів

Оформлення залу на весілля

Оформлення весільних столів

 

Весільний декор

Оформлення столу молодят

Оформлення весільного столу молодят

Оформлення весільного столу

Декорації на весілля

Квіткове оформлення

Оформлення весільного залу

Оформлення весілля 2018

Оформлення залу на весілля Панська гора

оформлення весілля Панська гора

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх