Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Весілля Термінал А Романа та Юлії


Персикове весілля Термінал А


Роман та Оля обрали для свого весілля великий двоповерховий ресторан Термінал А, де з легкістю та комфортом розмістилися 180 запрошених гостей. Величезний майданчик для танців, окремі зони для відпочинку та фуршетних столів, можливість розмістити церемонію та фотозону в приміщенні ресторану без обмеження місця. Ресторан просторий та комфортний, гостям зручно. 

Церемонія шлюбу в ресторані Терміналі А

Фотозона на весілля в Терміналі-А


Не тільки молодятам та гостям подобається цей зал, декоратори та флористи теж його полюбили і з великим задоволенням працюють в стінах цього закладу. 
 Оформлення залу на весілля для Романа та Юлі виконано у персикових відтінках, з окремою зоною для церемонії шлюбу та подальшої її трансформації у фотозону, план схемою для гостей на великій рамі ( це не тільки гарний елемент декору на ваше весілля, але і дуже зручна функціональна деталь, що створює додатковий комфорт для гостей ). Великі дзеркальні рамочки на столах з нумерацією вказують за яким столиком мають сидіти люди.  Оформлення гостьових столів великими плаваючими композиціями у циліндричних вазах.  

Схемо розсадки для гостей термінал-а

Розсадка гостей

оформлення весільних столів
Стіл молодят був оформлений з окремо стоячих столиків для молодят та свідків. Декоровані вони були з поєднанням важких та повітряних тканин. Центральний столик наречених був прикрашений цільною композицією, а столики для дружок з флористикою у вазочках.
Ваз, підсвічників зі свічками на цьому весіллі було декілька сотень. Вони стояли на всіх зонах, декорованих нами для Юлі та Романа.

Декор на сітл молодят

Стіл для молодят

весільний стіл молодят оформлення

Композиції на стіл молодят

Декор весільного столу

Термінал-А весілля

Стіл молодят з квітів

Весільна церемонія в Терміналі-А

Виїзна церемонія оформлення

Виїзна церемонія

Термінал-А церемонія

 

повернутись до Портфоліо