Золота квітка

 

Золота  квітка

Ми раді, що нам вдається експериментувати і робити цікаві оформлення, кожна пара особлива і тому нам важливо зробити не тільки унікальну роботу, а головне, щоб молодята відчули, що це саме про них і для них. Тому якщо ви хочете цікаве оформлення вашого свята, ми запрошуємо вас на зустріч для обговорення деталей вашого весілля і чекаємо з нетерпінням реалізації вашого свята через цікавий та унікальний декор.

Оформлення весільного залу у Львові

Родзинкою цього оформлення стала графічна квітка з золотими пелюстками на білому глянцевому фоні. Центральна панель, на якій була зображена квітка, виступала вперед на 20 см від основної білої глянцевої стіни. Для ефектності центральну панель виділили в золоту дзеркальну рамку по контуру.

малюнок на весілля

макет на весілля

Стіна за молодими декор

весільні декори у Львові

Дуже часто замовники просять глянцю, в цьому випадку сама основа стіна за молодими була зроблена з білої глянцевої поверхні, на якій розмістилась центральна панелька з квіткою, а по бокам від центру знаходилися золоті дзеркальні елементи з внутрішньою підсвіткою, що дуже ефектно

виглядало.

оформлення весілля квітами

Деко офрмлення Львів

стіл молодят прозорий скляний

Стіл молодят був легким та прозорим з золотим ободком, легкість створювалося ефектом прозорості та квітковою композицією з самого столу, багато зелені і квітів. Композиції, що знаходяться на землі, виглядають завжди більш природніми та цікавішими.  На скляній стільниці столу розмістилися кришталеві підсвічники та багато дрібного декору, акцентів з квітів, та свічок.  А самі молодята сиділи на прозорих стільчиках чіаварі з білими подушечками.  Золоті підтарільники та синє скло у вигляді бокалів для вина, шампанського та води  створювали комфорт та цікаву сервіровку столу молодих.

стіна за молодими декор

прозорий стіл для молодят

стіл молодят декори

 

Оренда посуду Львів

Овальна сцена з золотим ободком завершувало гармонію всієї роботи та вигідно підкреслювало зону молодих. Вона давала можливість всім гостям милуватися чарівною парою, а молоді всіх бачили з свого підвищення.

Чекаємо Вас, ми створимо особливий декор саме для вас.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх