Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Декор виїзної церемонії шлюбу у Львові

Виїзна церемонія шлюбу, без перебільшення, найзворушливіший момент на весіллі для молодят, а тому декор виїзної церемонії має бути відповідним. Ми завжди наголошуємо молодятам на те, що оформлення виїзної церемонії має бути бездоганним. А тому завжди отримуємо бездоганний результат.

Дата: 2019-07-11 23:09:11

Детально »

Цікаві ідеї оформлення весілля

Підготовка до весілля - цікавий і дуже виснажливий процес для молодят. Ми хочемо полегшити процес підготовки і запропонувати ряд ідей для оформлення залу на весілля. Найперше, ви маєте вирішити скільки коштів ви готові витратити на декор.

Дата: 2019-04-18 20:04:19

Детально »

Фотозона на весілля Львів

весілля не обходиться без оформлення фототозони у Львові. Фотозона – невід’ємна складова сучасного декору, а ось як саме буде виглядати ваша фотозона на весіллі - це цілком ваш вибір. Хтось обирає фотозони з текстилю в поєднанні з флористикою та весільним декором. Інші молодята слідкують за весільним дизайном і обирають фотозони з глянцевими елементами декору, об’ємними декораціями, зі світлом та живою флористикою.

Дата: 2019-04-05 17:58:44

Детально »

Курсы свадебного декора в Украине

Студия свадебного декора Wed Lemon проводит обручение декораторов в своей школе декора, обучение направлено как на начинающих, так и практикующих декораторов, которые хотят научиться работать с различными современными материалами, такими как глянцевые поверхности, различные пластики, пленки.

Дата: 2018-12-24 16:56:23

Детально »

Оренда посуду для ідеальної сервіровки столів підтарільниками та кольоровими бокалами

декор, який не просто створює атмосферу, але і дарує приємні відчуття та спогади в загальній атмосфері свята. Сьогодні можна взяти в оренду кольорові келихи, чудові тарілки та інший посуд для святкового заходу.

Дата: 2018-04-05 16:41:06

Детально »

Весільні тренди 2019 - обираємо сучасний декор на весілля

Пара, яка почала підготовку до власного весілля, звичайно хоче його провести гарно, стильно та сучасно. А тому молодят цікавлять такі питання : в якому кольорі обрати декор, які квіти будуть актуальними в цьому весільному сезоні, які стилі з’явилися чи залишаються актуальними. Ми підібрали для Вас весільні тренди 2018 року, а тому обирайте свій варіант.

Дата: 2018-11-12 16:59:01

Детально »

Весільне оформлення залу

Весілля - визначний та особливий момент в житті кожної молодої сім’ї, а тому, щоб він був особливий та таким, що буде нести позитивні спогади на все подальше життя, він має бути по-справжньому гарним. Весільне оформлення залу, церемонії, інтерактивних зон - важливий та складний процес, а тому потребує значних ресурсів та часу. Наша задача, як декораторів, щоб Ваше весілля стало таким, про яке будуть дуже довго говорити Ваші друзі та родичі.

Дата: 2018-02-02 21:09:23

Детально »

Оформлення весільного залу

Перед кожною молодою парою під час підготовки до весілля виникають різні організаційні питання, і звичайно одним з основних є вибір ресторану для проведення весілля та його оформлення. Оформлення весільного залу завжди важливий та відповідальний крок до ідеального весілля, саме тому на нього потрібно звернути особливу увагу. Навіть при мінімальних коштах можна зробити гарне незабутнє свято.

Дата: 2018-01-11 11:20:06

Детально »

Оформлення весільних столів

Окремою складовою оформлення весільного залу є оформлення весільних столів. Як оформити столи є безліч варіантів та ідей, тому сьогодні ми будемо розглядати саме їх. Ще одне питання, яке виникає перед нашими молодятами - вартість декору столів? Для декоратора завжди важливо знати

Дата: 2017-12-28 21:30:25

Детально »

Сучасне весілля, яке воно?

За роки нашої роботи в сфері івент дизайну одним з основних запитів від наших молодят був зробити наше весілля не таким як у всіх, тобто унікальним та ексклюзивним, хочемо щоб наше весілля було сучасним з вау ефектом.

Дата: 2017-12-15 13:55:23

Детально »