Блог

02
07
2020

Весільне оформлення, що в нього входить?

Дорогі молодята, ви вже визначилися з весільним залом, де буде проходити святкова вечеря, настав час подумати про весільне оформлення, оскільки воно є не менш важливим за місце проведення. Оформлення весілля потребує великих зусиль команди декораторів та флористів. А тому підготовка до нього потребує часу та злагодженої роботи команди, щоб все задумане стало реальністю

Детально »
24
06
2020

Оформлення весільної церемонії

Вирішили організувати весілля з проведенням весільної виїзної церемонії у Львові? Це чудово. Емоції та солодкі враження гарантовані на все життя. А ось тому потрібно все продумати та організувати правильно. Оформлення виїзної церемонії буде великою складовою успіху, а тому на неї потрібно звернути особливу увагу.

Детально »
15
06
2020

План розсадки гостей

Розсадка гостей на весілля створює комфорт для ваших гостей на святі. Гості, які прибувають на гостину, підходять до дошки розсадки і одразу бачать за яким столом вони сидять і хто з ними поряд.

Детально »
08
06
2020

Церемонія розрізання торта

Немає такого весілля, де був би відсутній торт, він завжди є, він невід’ємний атрибут проведення весілля. А яким він буде, наскільки високий, дизайнерський та смачний, це робота кондитерів і ваші смаки та реалізація. Ми сьогодні поговоримо не тільки про смак, але і про чудову традицію проведення церемонії розрізання торту

Детально »
01
06
2020

Фотозона на весілля у Львові. Оренда готових фотозон.

Фотозона – та локація на вашому весіллі, яка гарно оформлена і спеціально виділена для Вас та Ваших гостей, де можна зробити цілу купу унікальних, веселих та крутих фотографій

Детально »
26
05
2020

Оформлення весілля вартість

Яка ціна на оформлення весілля? Одне з найчастіших питань від майбутніх молодят, яке ми чуємо. Спробуємо розібратися, оскільки будь який продукт складається зі сталих складових, ціну можна одразу встановити і назвати, в оформленні все набагато складніше, оскільки навіть однакове оформлення у вересні має одну ціну, а в травні зовсім іншу.

Детально »
20
05
2020

Весільні тренди 2020. Як пандемія коронавірусу впливає на весільну індустрію.

Переосмислення весільних трендів з врахуванням пандемії корона вірусу та її вплив на весілля. Вже перенеслися весілля, які планувалися на весну та початок літа, на більш пізній період - осінь та наступний рік.

Детально »
14
05
2020

Комплексне оформлення весілля від студії декору Wed Lemon

Підготували спеціальну пропозицію для Вас - комплексне оформлення весілля у Львові. Ми не відмовляємося від концепції авторського декору та особливих побажань від Вас, ми їх з радістю реалізуємо, ця пропозиція спеціально для пар, які хочуть отримати гарне оформлення, по комфортній ціні.

Детально »
08
05
2020

Оформлення весілля квітами

Квітів багато не буває, як сказав один класик. Оформлення весілля квітами потребує навиків команди флористів, якісні квіти для формування композиції, гармонія з весільним залом, декораціями та елементами декору, і тоді виходить гарний результат, задоволені молодята, гості та батьки.

Детально »
02
05
2020

Стіл молодят декор

Оформлення столу наречених, а також стіни (задніка) за молодими, є дуже важливим, оскільки всі погляди гостей на святі будуть приковані саме на цю локацію. Якщо ви вирішили прикрасити самостійно або замовити професійне оформлення, воно має бути досконалим, гармонійно вписуватися в зал, відповідати характеру та стиль всього іншого декору, обраному вами.

Детально »

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 096 68 75 249
Сторінка студії @wed_lemon_ivent

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх