Оформлення залу на весілля

Оформлення залу на весілля
11
04
2017

Оформлення залу на весілля

Оформлення залу на весілля

Про оформлення виїзної церемонії, столу для молодят, декору фотозони ми вже вам писали. Сьогодні хочемо з вами поговорити про не менш важливий аспект в оформленні весілля, як оформлення весільного залу.

На жаль, ще не всі пари декорують церемонію шлюбу, а точніше не всі роблять виїзну церемонію на своєму весіллі, але абсолютно всі прикрашають зал, де буде проходити святковий банкет на честь новоствореної сімї. Особливу увагу потрібно приділити оформленню зони для молодят, якщо ви маєте маленький бюджет на декор, краще не розпорошуйте його на декорування всього залу, а зосередьтеся на собі, тобто на зоні, де будуть розташовані молодята та зробіть її гарною та неймовірною.

Якщо ви не обмежені в бюджеті, то зал можна перетворити в казковий світ не тільки для вас, але і для оточуючих, а ваші гості, і не тільки вони, будуть ще довго говорити про ваше весілля, яким воно було неповторним, особливим та стильним.

Зал або майданчик, де буде проходити банкет, умовно можна розділити на зони для оформлення : зона зустрічі гостей, фотостіна або фотозона, гостьові столи, стеля, солодкі та інші столи, зона відпочинку, зона молодят.

Зона зустрічі гостей : вона може виглядати як план-схема для гостей, яка допоможе їм знайти свої місця за гостьовими столами. План-схема виконується в загальній стилістиці весілля, це стосується абсолютно всіх локацій на весіллі.

Ідеї для оформлення welcom зони

Оформлення зони велком на весілля

план схема на весілля як зона зустрічі гостей

Зана велком на весілля

Ну хто не хоче отримати чудові фото з весілля, кожен запрошений готується до такої події завчасно, продумує свій гардероб до дрібничок. Тому фотозона на весілля є обов’язковим елементом.

Фотозона на весілля

Фотозона на весілля

Оформлення фотозони на весілля

Весільна фотозона

Ваші гості будуть сидіти та святкувати за гостьовими столами, подбайте про їх комфорт та про те, що їх буде оточувати весь вечір. Комфортно сидіти за круглими столами в оточенні чудового декору, який сприяє гарному настрою, що створює загальну атмосферу вечора.

Оформлення гостьових столів

Оформлення гостьових столів на весілля

Оформлення столів

Оформлення столів квітами на весілля

Стеля - чудовий інструмент в руках декоратора, з її допомогою можна чудово змінити простір текстилем або звисаючими композиціями, гірляндами тощо.

Оформлення стелі

Оформлення стелі на весілля

Оформлення стелі

Оформлення стелі квітами

Не тільки смачненьким можна порадувати гостей на фуршетних столах, але і чудовим декором.

Декорування солодких столів

Декорування солодких столів

Декор кенді бару

Оформлення солодкого столу

Оформлення зони наречених

Оформлення зони наречених

Оформлення зони молодят

Оформлення столу молодят

Оформлення залу на весілля

Оформлення залу на весілля Львів

Оформлення залу на весілля

Оформлення весільного залу

Весілля відбувається всього один раз у вашому житті, створіть його незабутнім, таким, щоб про нього говорили та згадували і миттєво опинялися в тому позитивному настрої, як і під час святкування.

 

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх