Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Стіл молодят в оформленні весілля, чому він такий важливий!

Стіл молодят в оформленні весілля, чому він такий важливий!

Стіл молодят в оформленні весілля, чому він такий важливий!

На весіллі  найголовніші - це молодята, а тому вся увага завжди концентрується на них. Ось тому стіл молодят, за яким сідають наречені, потребує особливої уваги і відповідного дизайну. Дуже часто майбутнє подружжя називає стіл молодят, маючи на увазі всю зону для молодят. Це така дрібничка, але дуже важлива, бо коли ви питаєте про вартість столу молодят, декоратор так вас і розуміє, називаючи ціну, на яку ви потім і розраховуєте. Як правильно називати стіл молодят, щоб не виникало непорозумінь? Якщо ви назвете зону для молодят або президіум для молодят - буде вірно так і так.

Що в себе, як правило, включає президіум  молодих: стіл молодят, арку або ширму за молодятами - часто її називають стіною або фоном, який розташований за нареченими, рідше ставиться підвищення (подіум), якщо його немає в самому ресторані.

Основні правила оформлення зони молодих:

Основні поради та рекомендації в декоруванні президіума:                                                                 

 

Сподіваємося, що ця стаття стане вам у нагоді при виборі декору та флористики на ваше весілля. І звичайно, команда Лемон може не тільки радити, а і втілювати всі ваші бажання та мрії в реальність.