Стільці Chiavari на весілля на інший евент захід

Стільці Chiavari на весілля на інший евент захід
12
11
2018

Стільці Chiavari на весілля на інший евент захід

Стільці Chiavari на любий евент та весілля

Вже не перший рік ми з вами можемо спостерігати на вітчизняних весіллях стильні та елегантні стільці під назвою Chiavari. Значно довший час вони є незмінним атрибутом європейських урочистостей.

А між іншим історія цих стільців розпочинається ще у далекому XIX столітті в Італії. У 1807 році запускається їх серійне виробництво. Кьяварі – так називалося невеличке італійське містечко, де народився знаменитий столяр Джузеппе Гаетано Дескалци. Батько хлопчика займався виробництвом винних бочок, тому й не дивно, що Джузеппе продовжив його справу та захопився обробкою деревини. Столяр отримав пропозицію створити сучасне та недороге крісло, спростивши французький ампір, яку успішно втілив у життя. Двори європейських монархів один за одним замовляли легкі та елегантні стільці Chiavari.

Білі chiavari стільці на весілля та інше свято

Chiavari білі на весілля та інше свято оренда у Львові

Стільці на весілля

Стільці chiavari на виїзну церемонію шлюбу

стільці Chiavari на виїзну церемонію шлюбу

Стільці chiavari на столи гостей

Прозорі chiavari у Львові

прозорі стільці Chiavari на весілля

Прозорі стільці на евент та весілля

прозорі стільці на церемонію шлюбу

Прозорі стільці оренда Львів

Конструкція не втратила свою популярність і в XXI столітті. Chiavari прикрашають інтер’єр Білого Дому. На сьогоднішній день їх виготовляють з різних матеріалів і в різноманітних модифікаціях та кольорах. Надзвичайно популярні білі, прозорі і бронзові кьяварі.

Чому варто замовляти стільці Chiavari :

  • Вони є самодостатні та не потребують додаткового декору, втім і легка тканина чи інші елементи зовсім не стануть зайвими, а додадуть атмосфері ще більшої святковості;
  • Стільці універсальні, їх можна використати як для виїзної церемонії, так і в якості гостьових крісел у ресторані. Вони підходять як для весілля, так і для конференцій та інших заходів;
  • Чіаварі без сумніву запам’ятаються вашим гостям, адже ніхто за 200 років не наважився сперечатися у їх вишуканому стилі та елегантності, простоті з одного боку та дороговизні з іншого. Вони здатні зробити зал по-справжньому казковим, а Ваше весілля – ідеальним!

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх