Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Весільні Тренди 2017!!!

Весільні Тренди 2017!!!

Весільні тренди 2017 !!!

Ось і підходить до завершення 2016 рік. У наступному 2017 ви плануєте своє весілля та хочете, щоб воно було сучасним, модним, трендовим. Тренд – це тенденція моди певного проміжку часу. Весільні тренди змінюються щороку, нові переплітаються з попередніми, часто створюючи мікс стилей та кольорів. Весільна мода зазвичай диктується провідними весільниками США, а модну палітру кольорів визначає на кожен наступний рік Інститут кольору Pantone. Весільна мода тісно пов’язана із загальною світовою фешн індустрією, тому, слідкуючи, наприклад, за модними показами мод чи новинками у інтер’єрі, ви завжди будете в певній мірі розуміти, які весілля актуальні сьогодні. Ось що пропонують нам event експерти у 2017 році, розглянемо деякі тренди :

1)               Свіжа зелень. Оскільки головним кольором 2017 оголошено саме зелений, то і соковите весілля у зелених тонах, прикрашене свіжим листям та травами буде на піку популярності. Тема тропіків чи райського саду як ніколи популярна.

Композиція над гостями з великою кількістю зелені

2)               Космос. Створення багатовимірного простору, ілюзій, відображення всесвіту – нова тенденція у весільній моді. В декорі використовуватимуться металізовані деталі та світло, що нагадує мерехтіння зірок, 3д зображення та хаотичність.

Тренд у весіллях космос зірки місяць

3)               Прозорість. Прозорі елементи стають актуальними у всіх елементах оформлення весілля – від запрошень до церемоніальної арки. Прозорим також може бути план розсадки, номерки на столах, ультрамодні стільці-привиди Ghost, святкове меню, привітальна табличка, куби-підставки для композицій.

тренд на весілля прозорість арка хупа прозора

 

Якщо говорити в цілому оформлення весіль 2017 року стануть ще більш технологічними та масштабнішими у своєму виконанні. Сучасні технології та матеріали відкривають нові горизонти для втілення найрізноманітніших ідей. Весільні декори стають все цікавішими та гарнішими. Флористика стає все природнішою. Молодята все милішими та відкритішими.