Лимонне весілля

Лимонне весілля

Дуже давно мріяли про весілля з лимонами не тільки через те, що називаємося Wed Lemon, але і тому, що лимонне весілля - це широкий простір для творчої реалізації, і лимони у весільному декорі завжди виглядають гарно і не звично. Наші молодята просто обожнювали самі лимони і вже давно мріяли про лимонне весілля. Тому дуже вдячні їм за довіру до Нас.

 

Основою для творчої реалізації стали не тільки лимони, але і лайм, а також були взяті соняхи, які саме почали відкриватися на полях, одним словом, композиції та весь декор вийшов гармонійним, цікавим та вражаючим.

Стіна за молодими з дошок

Стіна з дошок на весілля

Стінка за молодими з дерев’яних дошок, ініціалами молодят з ретро гірляндами, хаотично підвішеними на ній, дуже гарно вписалася в стіни ресторану Леотель, бо зал в оздобленні має не тільки ніжні кольори, але і темні вставки в своєму декорі.

Пишна спідничка за молодими

Пишна спідничка на стіл молодят

Стіна з дошок за молодятами

Стіна з дошок за молодими

Стіл молодят був виконаний з легкої повітряної спіднички білого кольору, на столі стояли дзеркала, на яких розмістилися скляні підсвічники зі свічками, маленькі вазочки з квітами, а також лимони та лайми, які підкреслили один стиль весілля, ну звичайно центральне місце в оформленні столу молодят зайняли гарні композиції, наповнені зеленню, різаними лимонами, соняшником, гортензією та іншими квіточками. Одна композиція розмістилася на шикарній прозорій вазі на ніжці, а інша була спадаючою на куті стола.

Прозора ваза на ніжці з соняхами та лимонами

Композиція з лимонами

Ваза на ніжці на стілі молодят з квітами

Комипозиція з соняхами на весілля

Композиція на стіл молодят з лимонами та соняхами

Композиція з соняхами та лимонами на стіл молодят

Декор з лимонами на весілля

декор з лимонами на весілля

Лимони у весільному декорі

лимони у весільному декорві

Центральні композиції на столах гостей були розташовані на прямих столах, де стояли круглі маленькі дзеркала на яких були розміщені високі циліндричні вази з лимонами та лаймом, а зверху -  неймовірно гарні квіткові композиції. Обираючи композицію, зверніть увагу, щоб вони були пропорційними до вази у співвідношенні не менше 60% від висоти вази, тоді вони будуть значно гарніше виглядати.

Композиції з лимонами на гостьових столах

композиції з лимонами і лаймами на столах

лимонно лаймове весілля

Дошка для розсадки з лимонами

дошка для розсадки з лимонами

Мольберт та рамка розсадки стояли біля входу в ресторан, де кожен міг знайти себе серед гостей і знайти місце за святковим столом. В середині ресторану на столах знаходилися номерки коричневого кольору з дерева. Сама розсадка була виконана в загальній концепції свята, з відповідним декором поряд.

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх