Підгорецький маєток весілля

Весілля в Підгорецькому маєтку

Ще одне неповторне, гарне та просто круте оформлення весілля для прекрасної пари, а тепер вже чоловіка та дружини Миколи та Зоряни. Є такі пари, від яких заряджаєшся їх позитивом та бажанням зробити своє весілля незабутнім та кльовим . Для таких людей можна вийти і за межі бюджету і взагалі дати набагато більше, ніж обговорювалося на зустрічі. Головне - довіра до декоратора, тоді він створить вам просто шоколадку.

Підгорецький маєток оформлення весілля

Оформлення залу на весілля у Львові та облості

Весільне оформлення

Оформлення весільного залу ми почали з обшивкою його білим полотном, це одразу змінило вигляд залу в цілому. Якщо в вашому залі, де планується весілля, підлога м’яко кажучи не дуже , не бійтеся поставити декоратору задачу зробити з підлогою щось путнє, наприклад створить глянцевий ефект, звичайно все залежить від ваших можливостей, але той ефект того вартий, спробуйте і переконаєтеся.

Біла підлога в ресторані руками декораторів

Біла підлога на весілля, глянцева підлога на весілля

Столи гостей. Є один дуже класний прийом - змінити простір в ресторані, дати кольорові скатертини на столи гостей, а якщо Ви як наша молода в захваті від ніжних кольорів, то персикові або пудрові скатертини вам припадуть до душі. Зал, в якому працювали, досить високий та витягнутий, а тому були обрані високі підставки в золотому кольорі та кульоподібні композиції, ну дуже вони подобалися нашій нареченій.

Гостьові столи декор

Виїзна церемонія в ресторані де буде проходити весільнв вечеря

Зона молодих поєднувала традиційні та сучасні акценти в оформленні весілля, стіл молодят був пишним та ніжним з композицією на весь стіл, а стінка була сучасною з глянцевими об’ємними елементами декору, з великими золотими ініціалами молодят. Вся конструкція мала внутрішнє освітлення, яке було вмонтоване в сам декор.

Зона молодих

оформолення весілля львів

оформлення весільного столу

Вечірня церемонія - це дуже романтична подія, а особливо, коли такі справжні почуття один до одного і гарний декор в поєднанні. Таку зону можна використати для привітання молодят гостями, провести виїзну церемонію, зробити таку локацію фотозоною і провести гарне розрізання торту на ній же - це як ще одна родзинка вечора, і все це на одній універсальній локації .

Вечірня виїзна церемонія шлюбу та розрізання тортику

Підгорецький маєток виїзна церемонія

вечірня виїзна церемонія шлюбу

Отримати консультацію, щодо вартості вашого оформлення весілля 0978146904

 

Натискай тут та переглядай інші оформлення весілля

 

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх