Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Підгорецький маєток весілля

Підгорецький маєток

Ще одне неповторне, гарне та просто круте оформлення весілля для прекрасної пари, а тепер вже чоловіка та дружини Миколи та Зоряни. Є такі пари, від яких заряджаєшся їх позитивом та бажанням зробити своє весілля незабутнім та кльовим . Для таких людей можна вийти і за межі бюджету і взагалі дати набагато більше, ніж обговорювалося на зустрічі. Головне - довіра до декоратора, тоді він створить вам просто шоколадку.

Підгорецький маєток оформлення весілля

Оформлення залу на весілля у Львові та облості

Весільне оформлення

Оформлення весільного залу ми почали з обшивкою його білим полотном, це одразу змінило вигляд залу в цілому. Якщо в вашому залі, де планується весілля, підлога м’яко кажучи не дуже , не бійтеся поставити декоратору задачу зробити з підлогою щось путнє, наприклад створить глянцевий ефект, звичайно все залежить від ваших можливостей, але той ефект того вартий, спробуйте і переконаєтеся.

Біла підлога в ресторані руками декораторів

Біла підлога на весілля, глянцева підлога на весілля

Столи гостей. Є один дуже класний прийом - змінити простір в ресторані, дати кольорові скатертини на столи гостей, а якщо Ви як наша молода в захваті від ніжних кольорів, то персикові або пудрові скатертини вам припадуть до душі. Зал, в якому працювали, досить високий та витягнутий, а тому були обрані високі підставки в золотому кольорі та кульоподібні композиції, ну дуже вони подобалися нашій нареченій.

Гостьові столи декор

оформлення весілля

 

Зона молодих поєднувала традиційні та сучасні акценти в оформленні весілля, стіл молодят був пишним та ніжним з композицією на весь стіл, а стінка була сучасною з глянцевими об’ємними елементами декору, з великими золотими ініціалами молодят. Вся конструкція мала внутрішнє освітлення, яке було вмонтоване в сам декор.

Зона молодих

оформолення весілля львів

оформлення весільного столу

Вечірня церемонія - це дуже романтична подія, а особливо, коли такі справжні почуття один до одного і гарний декор в поєднанні. Таку зону можна використати для привітання молодят гостями, провести виїзну церемонію, зробити таку локацію фотозоною і провести гарне розрізання торту на ній же - це як ще одна родзинка вечора, і все це на одній універсальній локації .

Вечірня виїзна церемонія шлюбу та розрізання тортику

офрмлення  виїзної церемонії шлюбу

вечірня виїзна церемонія шлюбу

вечірні виїзні церемонії шлюбу

розрізання весільного торту

повернутись до Студія декору