Щастя бути разом

Весілля в лілових відтінках з переливом золота та срібла

Щастя бути разом

Щастя бути разом, це оформлення весілля було особливим та було виконано в лілових відтінках, з золотими та прозорими елементами декору для неймовірно гарної та цікавої пари Андрія та Оксани : великі композиції на гостьових столах, простора та об’ємна фотозона у лілових тонах, з великою кількістю декору та живою флористикою, а далі все по порядку.

Знайомство з Андрієм та Оксаною пройшло дуже легко та просто, а тому ми почали пропонувати ідеї декору, а точніше ми почали показувати першу і молодятам вона одразу дуже сподобалася, почали обговорювати деталі. Надзвичайно приємно, що молодята цілком і повністю довірилися нам в декорі в цілому та його деталях, а наш досвід дійсно дозволяє це зробити - понад 200 успішних проектів, і кожний особливий, так само як і кожна пара, що до нас звернулася за допомогою в оформленні їхнього весілля.

На подвір’Ї ресторану гостей зустрічала велика фотозона, це був приємний подарунок для гостей, не дивлячись на те, що перед самим приїздом почався дощ, цього року це явище є частим та вже навіть звичним. Розміри фотозони - чотири на три метри та глибиною три метри, глибина була зумовлена спеціальним підвищенням для зручного розміщення гостей перед стендом та гарними фотографіями на згадку для молодят та гостей. Подіум був виготовлений з лілового однотонного полотна, на якому був розсипаний золотий конфеті. Сама стіна для фотозони була зроблена з великою кількості складок, на яких були розміщені золоті вставки у вигляді променів, ну і звичайно основою стали цікаві спадаючі композиції з великої кількості квітів та зелені. А по центру стіни розміщені ініціали молодят, виконані з золота.

Фотозона не тільки зустрічала гостей перед початком застілля, але вона була трансформована у вечірню фотозону, а також місцем для розрізання торту. Тут також знаходилася велика кількість весільного декору, такого як ліхтарики з квітами, золоті куби, на яких стояла велика кількість ваз циліндрів зі свічками, які горіли і створювали незабутню атмосферу, даруючи тепло та світло.

Фотозона з подіумом та великою кількістю квітів

фотозона у ніжних відтінках

фотозона в лілових відтінках

фотозонга з ніжних квітів

золото та хром у весільному декорі

куби та підсвічники

фотозона на весілля лілова та обємна

декори на фотозону

хромовані ліхтарі зі свічками на весілля

свічки на весілля у вазах циліндрах та ліхтарях

Розсадка гостей була виконана в загальній концепції весілля, схема було розміщена в золотій рамці та золотому кованому мольберті, один з кутиків рамки прикрашала квіткова композиція. Поліграфія була зроблена на ліловому фоні, такий фон був на фотозоні та стіні за молодятами.

Розсадка гостей

золотий мольберт в золотій рамці рамка розсадки для гостей

золота підставка для план схеми для гостей

квіти як декор на розсадку гостей

золота рамка для розсадки гостей

Стіл молодят був оформлений пишною білою спідничкою з вставками пелюстків на спідничці, з одного боку була розміщена кутова спадаюча композиція, а на іншій стороні столу композиція на прозорій вазі на ніжці, на прямих дзеркалах були розміщені одинарні скляні підсвічники з довгими білими свічками. Стіну за молодими прикрашав надпис «Щастя – бути разом» , що яскраво передавав почуття та сильне кохання наших молодят.

Стіл молодят

Пишна спідничка білого кольору для столу молодят

стінка за молодятами з золотими елементами декору

скляні одинарні прозорі підсвічники на дзеркалах як декор столу молодят

скляні підсвічники на одну довгу свічку

скляний декор для столу молодят

За столами гостей радували  великі формені скляні вази, на яких були розміщені об’ємні квіткові композиції, основою яких стали ніжно рожеві та білі гортензії.

Об’ємні квіткові композиції на вазах

декор гостьових столів на високих формених скляних вазах з обємними квітковими композиціями

формені вази як елемент декору на столах гостей

гортензії для ніжного оформлення весілля квітами

кришталь спадаючий з квіткових композицій на гостьових столах

 Нічна фотозона - чудове місце для гарних фото та розрізання весільного торту

золоті куби на весілля

золоті куби для фотозони

нічна фотозона

вогники у весільному декорі у нічній церемонії

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх