Весільна флористика

Квітів на весіллі багато не буває. Це основний і головний принцип, якого потрібно дотримуватися. А кольоровою гамою , об’ємами , обробкою, доставкою та складанням букетів повинні займатися весільні флористи. Саме вони знають як вибрати свіжу, здорову квітку, яка потім буде милувати своєю красою Вас та ваших гостей.

Весільна флористика

Ранкова флористика

Що в ходить в ранкову флористику: букет нареченої, бутоньєрки для чоловіків, фальш-букет, букети для дружок, віночки, обручі як для нареченої, так і для дружок.

Букет нареченої

В день весілля наречена має бути бездоганною. А стиль молодої без букету не може бути закінченим. Флорист запитає тебе, який вид букета тобі подобається, які квіти, яка в тебе буде зачіска, сукня . І буде радити, що підійде саме для тебе. Твій стиль і ти маєте бути гармонійними.

Квіти в оформленні

Що оформляють квітами? Квітами прикрашають весільні арки, стійки, доріжки, стіл молодят - не тільки композиції на нього, його повністю можна зробити з квітів замість спіднички, так само стіну за молодятами з квітів, Flower wall, композиції на столи, квіти на стільчики, в серветки тощо.

Букет нареченої основні види

Класичний букет
Букет зв’язка
Букет в портбукетниці

Каскадний букет
Гламелія букет
Перейти в портфоліо

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 096 68 75 249
Сторінка студії @wed_lemon_ivent

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх