Студія весільного декору та флористики
"Wedding Lemon"

Фотозона на весілля

Фотозона на весілля

Настає довгоочікуваний день вашого весілля, сходяться рідні, друзі, знайомі – гарні та ошатні, і звичайно ж усі хочуть зняти якнайбільше пам’ятних моментів із молодятами та собою. Зазвичай після церемонії фотограф знімає кожного із гостей з нареченими і цей процес затягується. Погодьтеся, набагато цікавіші виходять кадри, які супроводжує гарний фон. Напевно дуже мало зараз весіль, днів народжень, корпоративів, хрестин та інших урочистих заходів обходяться без фотозони.

Фотозона – це спеціально відведений і задекорований простір, тематично оформлений куточок для створення святкової атмосфери, що відповідає концепції заходу. Фотозони допомагають зайняти гостей до бенкету та в перервах між ними, вони чудово вирішують проблему із попаданням в кадр сторонніх, адже банальні фото на фоні міських пам’ятників та фонтанів уже давно вийшли з моди.

Замовникам пропонують наступні фотозони:

Цікавим рішенням є також мобільні фотостудії, де моментально друкуються фото, тут може працювати й окремий фотограф.

Фотозона – це стильно і весело! Гості точно не будуть нудьгувати, а Instagram і інші соцмережі швидко заповняться щасливими обличчями і атмосферою вашого свята.