Оренда стільців Chiavari у Львові

Оренда стільців Chiavari у Львові
13
04
2020

Оренда стільців Chiavari у Львові

Оренда стільців Chiavari у Львові

Взяти меблі в оренду у Львові для івентів та весілля, доступні найпопулярніші стільці в прокат, в тому числі Chiavari білого, чорного, золотого кольору , а також топові прозорі Chiavari.

Вже не перший рік ми з вами можемо спостерігати на вітчизняних весіллях стильні та елегантні стільці під назвою Chiavari. Значно довший час вони є незмінним атрибутом європейських урочистостей.

А між іншим історія цих стільців розпочинається ще у далекому XIX столітті в Італії. У 1807 році запускається їх серійне виробництво. Кьяварі – так називалося невеличке італійське містечко, де народився знаменитий столяр Джузеппе Гаетано Дескалци. Батько хлопчика займався виробництвом винних бочок, тому й не дивно, що Джузеппе продовжив його справу та захопився обробкою деревини. Столяр отримав пропозицію створити сучасне та недороге крісло, спростивши французький ампір, яку успішно втілив у життя. Двори європейських монархів один за одним замовляли легкі та елегантні стільці Chiavari.

Білі chiavari стільці на весілля та інше свято

Оренда меблів у Львові. Білі стільчики к'яварі

Стільчик для виїзної церемонії шлюбу. Кавалер бутік церемонія

Стільці chiavari на виїзну церемонію шлюбу

Каварер бутік весілля

Прокат стільчиків

Стільці chiavari оренда у Львові

Оренад прокат меблів для весілля, конференції

Стільчики к'яварі прозорі оренда

Прозорі chiavari 

Оренда прозорих стільчиків

к'яварі оренда Львів прозорі

Стільчики оренда Львів

Прокат стільчиків у Львові

Золоті chiavari

к'яварі золотого кольору оренда

Золоті к'яварі оренда

Чорні chiavari

к'яварі чорного кольору оренда

Чорні к'яварі оренда

Конструкція не втратила свою популярність і в XXI столітті. Chiavari прикрашають інтер’єр Білого Дому. На сьогоднішній день їх виготовляють з різних матеріалів і в різноманітних модифікаціях та кольорах. Надзвичайно популярні білі, прозорі і бронзові кьяварі.

Чому варто замовляти стільці Chiavari :

Вони є самодостатні та не потребують додаткового декору, втім і легка тканина чи інші елементи зовсім не стануть зайвими, а додадуть атмосфері ще більшої святковості;

 

Стільці універсальні, їх можна використати як для виїзної церемонії, так і в якості гостьових крісел у ресторані. Вони підходять як для весілля, так і для конференцій та інших заходів;

 

Чіаварі без сумніву запам’ятаються вашим гостям, адже ніхто за 200 років не наважився сперечатися у їх вишуканому стилі та елегантності, простоті з одного боку та дороговизні з іншого. Вони здатні зробити зал по-справжньому казковим, а Ваше весілля – ідеальним!

Переглянути наші роботи з оформлення весілля, натискай тут

ВІДКРИТИ КАТАЛОГ ПОСУДУ та МЕБЛІВ, тисни тут

Хочете консультацію? Дзвоніть зараз!

+38 097 81 46 904
Сторінка студії @wed_lemon_flowers_decor

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
На верх